Економіка 11 клас опрацювати тему 7 &22 с. 124-127 підготувати повідомлення зміна якого компонента та сукупного попиту є найбільш реальною проблемою циклічних коливань;
До уваги учнів 9 класу, завдання з геграфії
Опрацювати &29 с. 152 підручник географія 9 клас Г.Д. Довгань підготувати повідомлення: які заходи необхідно вжити для зростання конкурентно спроможності сільськогосподарської техніки українського виробництва.
Страницы
- Головна
- Про мене
- Проектні роботи учнів
- Гурток " Пошуковець"
- Історія України 7 клас
- Історія України 8 клас
- Історія України 9 клас
- Історія України 10 клас
- Історія України 11 клас
- Всесвітня історія 7 клас
- Всесвітня історія 8 клас
- Всесвітня історія 9 клас
- Всесвітня історія 10 клас
- Всесвітня історія 11 клас
- Географія 6 клас
- Географія 7 клас
- Географія 8 клас
- Географія 9 клас
- Географія 10 клас
- Географія 11 клас
- Мої уроки
- Трофименко Богдан, iсторiя
пятница, 23 марта 2018 г.
Тема: Практичне заняття. Б. Хмельницький, І. Богун, Ярема Вишневецький, Адам Кисіль, та інші, як політик і людина
Мета: формувати знання про Б. Хмельницького, як державного діяча, дипломата, полководця; його соратників; розвивати вміння самостійно визначати роль людського фактора в історії; виховувати інтерес до історичного минулого,
Тип: узагальнення та систематизація знань
Метод: Бесіда, презентація, повідомлення,
Хід уроку
1) організація класу
2) повідомлення теми, плану
Епіграф: Будь славен вовік -
О муже ізбрране,
Вольності отче
Герою Богдане
(Г. Сковорода)
Нікого так не любили й не звеличували, водночас його проклинали й засуджували, кажуть, що саме великим людям може судитися чи то велика любов, чи то велика ненависть. Безперечно, такою людиною був славетний гетьман України - Богдан Хмельницький.
1 група - проект Б. Хмельницького
2 група - Максим Кривоніс
3 група - Ярема Вишневецький
4 група - Адам Кисіль
Повідомлення: Павло Тетеря, Тимош Хмельницький, Іван Богун, Михайло Кричевський, Іван Сіркоко, Іван Нечай.
5. Підсумок уроку
Скласти твір - мініатюру "Місцн Б. Хмельницького в історії українського народу"
6. Д/З с. 146 документ 5,6,3
Тип: узагальнення та систематизація знань
Метод: Бесіда, презентація, повідомлення,
Хід уроку
1) організація класу
2) повідомлення теми, плану
Епіграф: Будь славен вовік -
О муже ізбрране,
Вольності отче
Герою Богдане
(Г. Сковорода)
Нікого так не любили й не звеличували, водночас його проклинали й засуджували, кажуть, що саме великим людям може судитися чи то велика любов, чи то велика ненависть. Безперечно, такою людиною був славетний гетьман України - Богдан Хмельницький.
1 група - проект Б. Хмельницького
2 група - Максим Кривоніс
3 група - Ярема Вишневецький
4 група - Адам Кисіль
Повідомлення: Павло Тетеря, Тимош Хмельницький, Іван Богун, Михайло Кричевський, Іван Сіркоко, Іван Нечай.
5. Підсумок уроку
Скласти твір - мініатюру "Місцн Б. Хмельницького в історії українського народу"
6. Д/З с. 146 документ 5,6,3
Утворення української козацької держави - Гетьманщини
Мета: розкрити процеси державотворення української держави, навчити аналізувати процеси формування держави, розвивати пізнавальний інтерес до історії утворення своєї держави. Виховувати в учнів толерантне ставлення до думок та пропозиції інших.
Тип: комбінований
Метод: бесіда - розповідь
Хід уроку
Організація класу
II. Повторення вивченого матеріалу
Національно - визвольна війна
- Характер війни
- Рушійні сили
- Соратники гетьмана
III. Підсумок повтореного матеріалу
4. Повідомлення теми уроку
План
* Політичний устрій
*адміністративний устрій
*українське військо
*фінанси та чудочинство
а) колективна робота з підручником с.117
б) робота в групах:
1 група с.120
2 група с. 121
3 група с. 122
в) робота за ілюстраціями
г) описати представників різних верств населення
5. Підсумок уроку
Контурна карта - нанести на карту державу - Гетьманщину
Домашнє завдання &18
Подписаться на:
Сообщения (Atom)